Gigant

Zgjerimi i penisit shpejt

 Gigant
9980Lek4990Lek
4.324

Blej Gigant

50% Ulje

Si të blini Xhel Gigant

Ju mund të blini xhel Gigant për rritje të shpejtë të penisit dhe të bëheni një kafshë e vërtetë në shtrat pa lënë shtëpinë tuaj.

Thjesht duhet të shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe të plotësoni formularin, të lini numrin tuaj të telefonit dhe të prisni një telefonatë nga operatori ynë. Ata do t'ju telefonojnë dhe do t'ju japin informacion të plotë për pyetjet tuaja.

Kostoja e objektit do të jetë vetëm 4990Lek, kostoja më e ulët në Shqipëri.

realshtë e vërtetë të zmadhoni shpejt penisin, pa operacione dhe proteza, të blini xhel tani me 50% zbritje.

Gigant - një zgjidhje e menjëhershme për problemet seksuale të meshkujve

Penisi i vogël - shkaku i vetëbesimit

Marrëdhëniet seksuale janë jashtëzakonisht të rëndësishme në jetë, veçanërisht për meshkujt. Përveç kënaqësisë fizike, çdo burrë në shtrat dëshiron të ndjehet si një macho i vërtetë, i cili e sjell vajzën në ekstazë. Por për fat të keq, jo të gjithë mund të mburren me madhësinë e ngurtë të organeve gjenitale të tyre.

Këta djem ndihen të pakëndshëm dhe të pasigurt, sepse një vajzë mund të tallet dhe të poshtërojë mizorisht një burrë nëse ai nuk mund ta kënaqë atë në shtrat. Deri kohët e fundit, ky problem mund të zgjidhej vetëm me operacion, i cili nuk është i përshtatshëm për të gjithë - rezultati mund të jetë larg parashikimeve, dhe kostoja e një zgjidhjeje të tillë të problemit do të godasë xhepin.

Por këto probleme do të bëhen pjesë e së kaluarës me blerjen e xhelit të fuqishëm Gigant, i cili ju lejon të zmadhoni shpejt penisin në një madhësi të madhe dhe falë përbërësve natyralë, produkti nuk dëmton shëndetin tuaj. Tani faqja zyrtare ka njoftuar një promovim - një zbritje 50%, çmimi do të jetë vetëm 4990Lek dhe shihni çmimet në vendet e tjera, keni kohë për të blerë në Shqipëri, oferta është e kufizuar!

Si funksionon xhel gjigant

Depërtuar në indet proteina, xhel Gigant stimulon qarkullimin e gjakut në penis, e cila rrit mbledhjen dhe në vetvete mund të zmadhojë penisin me disa centimetra. Por xheli gjithashtu ka një efekt afatgjatë, sepse kolagjeni aktiv, duke hyrë në korpusin e shpellave, fillon të stimulojë rritjen e tyre, indet shtrihen dhe për shkak të rritjes së rrjedhës së gjakut, efekti bëhet më i theksuar. Vetëm një muaj përdorimi do të rrisë penisin me 3-4 cm në gjatësi dhe do të shtojë trashësi 1-1, 5 cm, dhe kjo është larg kufirit!

Avantazhet e xhelit Gigant mbi produktet e tjera

Xhel Gigant - një mënyrë inovative për të zgjeruar shpejt penisin

Mjekësia nuk qëndron e qetë, dhe kohët e fundit janë shfaqur ilaçe të tjera që premtojnë rritje penile pa operacion. Çfarë e bën Gigant të dallojë nga konkurrenca?

Pro të përdorimit të

Xheli Gigant ka veti të dobishme jo vetëm për madhësinë e penisit, por edhe për energjinë e përgjithshme seksuale, mirëqenien në përgjithësi. Me përdorim të rregullt, ereksionet bëhen më të gjata dhe më të forta, dhe nivelet e epshit rriten. Dobësia fizike kalon, nivelet e testosteronit rriten, njeriu bëhet më aktiv dhe energjik.

Përbërja e Xhelit Gigant

Muira Puama - përbërësi kryesor i xhelit Gigant

Formula unike e ilaçit për rritjen e penisit është zhvilluar për tre vite të gjata, duke kombinuar mençurinë e recetave të provuara popullore dhe arritjet e mjekësisë moderne. Detyra kryesore ishte krijimi i një produkti pa efekte anësore të shumta dhe kundërindikacione. Për këtë, u përdorën vetëm ekstrakte dhe esenca natyrore, përbërës organikë.

  1. Muira Puama është një bimë vendase në Amerikën e Jugut, një nga përbërësit kryesorë të xhelit Gigant. Në mjekësinë popullore, ajo ka qenë prej kohësh e njohur për aftësinë e saj për të forcuar sistemin nervor, për të rritur vitalitetin, por, përveç kësaj, përbërësi është një afrodiziak i fuqishëm. Ekstrakti i Muira Puama rrit ndjeshëm epshin dhe rrit ndjesitë e prekshme gjatë marrëdhënieve seksuale.
  2. Ekstrakt i likenit - një përbërës që stimulon rritjen e penisit duke rritur qarkullimin e gjakut. Rrjedhja e fuqishme e gjakut shtrihet në trupat shpellorë të penisit, duke e bërë mbledhjen më të fortë dhe më të gjatë. Trashësia dhe gjatësia e penisit rriten, cilësia e spermatozoideve rritet dhe aktiviteti seksual rritet.
  3. Kolagjeni është përbërësi kryesor i indeve lidhëse njerëzore, që vijnë drejtpërdrejt përmes lëkurës së penisit, ai shërben si një "material ndërtimi" për rritjen e penisit, ju lejon të shëroni dëmtimet dhe dëmtimet dhe ju lejon të arrini shpejt rritje serioze në madhësinë e penisit.
  4. Weed Horny Goat Weed - ekstrakt i Weed Horny Goat Weed është i famshëm për vetitë e tij stimuluese, rrit sensualitetin, ju lejon të shtyni kohën e derdhjes dhe të vazhdoni marrëdhëniet seksuale, jo vetëm që shtrini kënaqësinë e burrit, por edhe i dhuroni partnerit kënaqësi të jashtëzakonshme.

Për shkak të shpërndarjes së gjerë të falsifikimeve, prodhuesi rekomandon fuqimisht përdorimin e faqes zyrtare në internet. Vetëm mbi të jeni të garantuar që të jeni në gjendje të porosisni xhelin origjinal Gigant, i cili do të ndihmojë shpejt në zmadhimin e penisit dhe përmirësimin e marrëdhënieve seksuale me gratë. Zbritja në produkt do të jetë 50%, me regjistrimin e sotëm, të keni kohë për të blerë një ilaç efektiv për zgjerimin e penisit në vendin e Shqipërisë.

Shqyrtimi i mjekut

mjek Urolog Arijan Arijan
specializim:
Urolog
përvojë:
18 vjet
Shpesh më drejtohen burra që shqetësohen për madhësinë e pamjaftueshme të penisit të tyre. Deri kohët e fundit, ilaçet në Shqipëri mund të ofronin në këtë rast vetëm një operacion të shtrenjtë dhe kompleks, ose pompa vakumi me një efekt të përkohshëm. Por xheli Gigant ju lejon të zgjidhni problemin shumë më lirë dhe më pak radikal. Për shkak të kolagjenit aktiv dhe stimuluesve të qarkullimit të gjakut në përbërjen e produktit, një rritje prej 3-4, ose edhe 5-6 centimetra mund të arrihet në vetëm disa muaj. Unë u rekomandoj xhel të gjithë klientëve të mi që shqetësohen për madhësinë e penisit.